Prosím klikni SEM! =D
(moje lady=D můžeš si jí také založit!:D )

dneska: (já),, Hej Katko.. TEČE TI S NOSU! =D (všichni),, Výtlem" =D

5. května 2011 v 17:21 | ČoČo*=_= |  Staré a zaprašené dokumenty které osobně píší..
http://data.whicdn.com/images/9475260/tumblr_lkosjwwD791qa4vrao1_500_large.png?1304608018
Nazdárek lidi! =D
Dneska byl vážně skvělý den! Žádné učení, žádný učitelé, skvělá zábava a kopec srandy!=DDD dneska to bylo prostě úžasný!
Měli jsme sraz v 8:15 před VČDivadle=D takže jsem si v klidečku pospala hoďku=D Představení bylo skvělé! Bylo to jakoby o nás a Facebooku!:D takže takové menší komedijné drama=DD, potom jsme měli rozchod a šli jsme s holkama do Mekáče=D a tam jsme chcípali smíchy...=D neřešit..! Ne my nejsme blázni...mno možná jenom trochu =DDDDD Potom, jsme šli do Afiny =DD v KFC jsme našli kluky jak tam "papinkají" hranolky =D jasně že jsme k nim přišli =DD byli jsme tam tak dlouho, že nás hledali učitelky a měli jsme tak "menší" průšvih ...=DD taky neřešit =))...prostě úžasný den!=DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulhelf Kulhelf | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 19:39 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Carry visit doctors is not appropriate. Formation under the muscle cavity may become cancer disease. But often it is consequences frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers a close blouse, alien razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under armpit hurts</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming warm? This is the ulcer that will will have to be opened, then drink medications. First cost ointments, antibacterial medicines. When the process switched to second stage, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama